Medycyna estetczna

Słów kilka o medycynie estetycznej

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA – to nowy sposób transportu substancji w leczeniu zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry. Urządzenie, którym wykonujemy zabiegi to największe osiągnięcie technologiczne w dziedzinie mezoterapii bezigłowej. Gwarantuje wspaniałe efekty w poprawie kondycji skóry oraz zwalczaniu cellulitu. System wykorzystuje jednoczesny przepływ 2 rodzajów prądu, co pozwala na głęboką penetrację substancji aktywnych wprowadzanych zewnętrznie.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej DiamondTome efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. mikrodermabrazja

BOTOX

Leczenie preparatem Botox jest niechirurgiczną metodą pozwalającą wygładzić głębokie bruzdy na czole, u nasady nosa oraz “kurze łapki” przy oczach. Zabieg daje doskonały efekt w przypadku groźnego, marsowego spojrzenia (także u mężczyzn).

Modelowanie ust

Modelowanie ust wykonywany w gabinetach naszej kliniki to spełnienie marzeń wielu kobiet. Dzięki niemu, możesz mieć piękne i pełne usta, które będą zachwycać swoim kształtem i soczystym kolorem.

Wypełnianie zmarszczek

Zabiegi z wypełniaczem stosowane są w celu wypełnienia, zmarszczek, modelowania twarzy, wolumetrii policzków, powiększenia ust, poprawy owalu twarzy. Stosowanie wypełniacza, czyli inaczej mówiąc ostrzykiwanie czy nakłuwanie twarzy wypełniaczem przynosi bardzo szybką poprawę wyglądu. Skóra staje się odżywiona, głęboko nawilżona, uzyskuje utraconą sprężystość i gładkość. W zasadzie natychmiast po zabiegu z użyciem wypełniacza, większość bruzd i zwiotczeń znika, a efekty utrzymują się długie miesiące. Czas utrzymywania się efektów uzależniony jest od wielu czynników, jak: wiek i kondycja skóry, styl życia i ogólny stan zdrowia pacjenta, a także ilość i miejsce podania preparatu.

 

Wolumeria

Istnieje kilka objawów starzenia, a jednym z nich jest zanik tłuszczu na twarzy i jego przemieszczanie się. ,,Uzupełnienia” zwykle wymagają okolice: skroni, kości policzkowych, policzków w części centralnej i ,,doliny łez” (bruzdy pod oczami).

Modelowanie twarzy poza przywróceniem właściwych proporcji daje także efekt liftingu, czyli uniesienia np. kącików ust i lekko wiszących policzków, a także złagodzenia wyostrzonych z wiekiem rysów.

Wypełnianie doliny łez

Zabieg zalecany jest każdej kobiecie i mężczyźnie, którym zarysowują się „doliny łez” pod oczami. Zazwyczaj pierwszy raz zwracamy na nie uwagę po 40 roku życia, ale nie zawsze już wtedy wymagają one korekty. Każdy z nas w różnym wieku zauważy, że są one zbyt widoczne i zaczynają decydować o smutnym i starzejącym się wyrazie naszej twarzy. Ten moment jest najlepszy na podjęcie decyzji o ich korygowaniu.

Modelowanie linii żuchwy

Linia żuchwy stanowi ważny fundament twarzy, jej kształt wpływa na szybką, często nieuświadomioną, ale trafną, ocenę wieku. Charakterystyczną cechą tzw. trójkąta młodości w rysach w twarzy osób młodych jest wąska broda, od której wysoko ku górze unoszą się symetrycznie linie żuchwy. Kontur jest wtedy uniesiony i gładko „wspina się” w kierunku uszu. Wierzchołkiem trójkąta młodości jest wąska broda, a podstawą wypukłe kości policzkowe, zarysowane brwi i oczy.

Lipoliza

Fale ultradźwiękowe wnikają w głąb skóry, stymulują komórki, poprawiają krążenie krwi i mikro krążenie. Poprawa mikro krążenia skutkuje lepszym nasyceniem tlenem i wzrostem nowych komórek.
Z drugiej strony ultradźwięki zapewniają masaż wewnętrznym warstwom tkanki i stymulują naturalną formację kolagenu poprzez aktywację fibroblastów.